Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Začátek nového dne

Goto down 
+4
Kresh
Turon
Tattoo
Filipsons
8 posters
AutorZpráva
Filipsons
200% Ozáření
200% Ozáření
Filipsons


Počet příspěvků : 50

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeTue Apr 16, 2013 10:11 pm

Zdravím, jak jsem již kdysi říkal, projekt jsem odložil kvůli studiu. Jelikož se mi blíží maturita, mám v plánu dotáhnout do konce to, co jsem načal.
V první řadě bych rád upozornil na několik změn.

Za prvé je tu kompletní změna týmu.
Práce na AfterFallu mě baví, ale tým potřebuje motivaci od administrátora, ale stejně tak já potřebuji motivaci od týmu. Chci vidět zápal pro věc a snahu dosáhnout našeho cíle. Jedině takhle to dotáhneme do konce. Takže pokud máte zájem, můžete mě kontaktovat.

Za druhé chci, aby byla komunita spíše kvalitní, než početná.
Na to navazují nové registrace, které budou podávány vyplňovacím formulářem. Zkrátka každý bude muset vyplnit určitou šablonu podle které tým rozhodne, zda je člověk hoden pro Afterfall. Tím se budeme moci věnovat víc hráčům a i samotnému vývoji.

Za třetí změna lokace.
Morové země jsou sice pěkné, ale hrozně ohrané a depresivní. Mě osobně by nebavilo koukat několik hodin do zamořené oblasti. Chci AfterFall pojmout krapet z lehka a chci, aby se hráči bavili. Zvažovali jsme i vlastní lokaci, ale co si budeme povídat. Nikdy se vlastní lokace nevyrovná Blizzardu. Vždy tam bude nějaká díry, nebo naduplikovaný strom. Každopádně můžete počítat s velkým množstvím úprav mapy.

Za čtvrté změna motivu.
Místo hororového survivalu se chceme přiblížit z poloviny k zábavnému stylu hraní ve stylu fallouta, ale nebojte. Jakmile opustíte hranice měst či bytelné pevnosti, čeká vás peklo. Budete se muset ohnout pro každou plechovku a zkontrolovat zda v ní není zbytek masa. Zkrátka chceme vyvážit faktor zábavy a strachu.

Takže doufám, že jste neztratili víru v Atoma a hodláte projekt podpořit.
s pozdravem,
Filipsons
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeThu Apr 18, 2013 4:55 pm

Obdivuji tě, i přes to že tehdá afterfall z části padl, si ve mě server stále drží naději už od začátku. Za sebe moc dobře vím, že do týmu tolik nepatřím, jelikož dávám přednost volnější práci, při které mi tzv. nejde o krk. Nejsem dříč, ale pokud je něco na hraně, pomohu. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Turon
0% Ozáření
0% Ozáření



Počet příspěvků : 4

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeFri Apr 19, 2013 11:48 am

Za všechny body na tvém seznamu u mé osoby máš velké, leč pro tebe předpokládám bezvýznamné plus, protože ve všech těchto bodech s tebou musím souhlasit.
Návrat nahoru Goto down
Filipsons
200% Ozáření
200% Ozáření
Filipsons


Počet příspěvků : 50

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeFri Apr 19, 2013 12:18 pm

Určitě nejsou bezvýznamné. Nedělám server jen rpo sebe, ale také pro hráče, je dobré vědět, že máme společnou ideu.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com
Turon
0% Ozáření
0% Ozáření



Počet příspěvků : 4

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeFri Apr 19, 2013 1:12 pm

Já jsem spíše fantasák a vždy asi budu, ale na Afterfall bych se určitě podíval a pokud by bylo třeba s něčím málo pomoci, tak klidně napiš do PMky.
Návrat nahoru Goto down
Kresh
60% Ozáření
60% Ozáření
Kresh


Počet příspěvků : 46

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeSat Apr 20, 2013 9:20 pm

Jsem rád, že jsi to zase rozjel Wink Smile Ikdyž jsem doufal ve full survival koncept, tak sále věřím že mne Afterfall nezklame. Určitě se přijdu podívat a i doufám, že se stanu stálým hráčem:) Hodně štěstí při vývoji a tobě i při matuře Wink Basketball
Návrat nahoru Goto down
Zachary
20% Ozáření
20% Ozáření
Zachary


Počet příspěvků : 12

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeFri Apr 26, 2013 8:44 pm

Pročetl jsem celé fórum, viděl screenshoty a musím říct, že se těším ještě víc, než před tím... Přeju hodně štěstí a hlavně toho nadšení. Smile

Návrat nahoru Goto down
Gwyn
40% Ozáření
40% Ozáření
Gwyn


Počet příspěvků : 24

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeSat Apr 27, 2013 8:00 am

Nadšení je u nás v týmu laděno hlavně do duchu maturit. Maturují čtyři členové týmu, včetně mne samotného. Ale poté se do toho hodláme pustit, jako za starých, dobrých časů. Tým je složen z kamarádů a nadšenců pro žánr PostApa. Naše chyby z minulých projektů se už tedy rozhodně nebudou opakovat.
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeSat Apr 27, 2013 5:19 pm

Na druhou stranu, žádný projekt nikdy nebyl a ani nebude světoborný. S chybyma se počítat zkrátka musí, pravdou je, že jich nemusí být tolik.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Ambra
40% Ozáření
40% Ozáření
Ambra


Počet příspěvků : 23

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeSat Apr 27, 2013 6:23 pm

Dúfam teda, že sa budete držať pokope a nebude odchádzať z týmu ako na bežiacom páse... :-)
Veľa šťastie, či už pri maturite, alebo pri znovuobnovení tohto projektu.
Návrat nahoru Goto down
dmd074
0% Ozáření
0% Ozáření



Počet příspěvků : 1

Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitimeSun Apr 28, 2013 6:59 pm

Dobrá práce hoši držím palce i když si neberte radši tak říkajíc "velké sousto" aby jste z toho měli něco i vy než jen práci na několik měsíců né-li roků kterou nakonec nedokončíte z technických či časových nebo zájmových důvodů a zbude z toho jen ztracený čas ,který šel využít lépe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek nového dne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek nového dne   Začátek nového dne Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek nového dne
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nový začátek, nový spam.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informační sekce :: Novinky-
Přejdi na: