Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nápady okolo spellov.

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeWed Dec 12, 2012 10:21 am

Tak sem by sa mohli písať návrhy, ktoré sa týkajú spellov.
Dnes ráno som vstal s pocitom aký nahovno deň bude v škole, tak som ostal ležať a rozmýšlal nad prkotinkami... nejako som zablúdil myslov do projektu afterfall.
Stealth- rád by som bol keby mal tento spell každý hráč, ale.... vždy je tu ale... že by ste mu zobrali CD aj všetky effekty, premenovali ho na plíženie a ostal len ten skrčený pohyb. Je to nepodstatné ale mne by sa to páčilo =) (píšem to jak lajk pretože sa do toho skutočne nevyznám Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeWed Dec 12, 2012 10:58 am

Skvělé by také bylo, kdyby se dala systémově schovat jména nad postavami. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem už několikrát přehlédl i stojícího hráče, když nad ním nesvítilo jméno.
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeWed Dec 12, 2012 12:07 pm

Viem čo myslíš =)) Ale na to si časom zvykneš ja hrávam bez mien nad hráčmi už asi rok. Ale je tam nevýhoda tá, že nevieš kto čo hovorí Very Happy vidíš len že niekto hovorí (chat log) ale nevieš na koho sa máš pozerať.
Návrat nahoru Goto down
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeThu Dec 13, 2012 10:21 am

No já mám jména taky vypnutá, protože to o dost vylepší atmosféru, ale chtělo by, aby je měli vypnuté všichni
Návrat nahoru Goto down
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeThu Dec 13, 2012 10:58 am

No já vám nevím, ale lidi maj tak 4 pořádně odličitelné obličeje, a to ještě kdo ví jestli tolik, všichni používaj většinou klasickou barvu kůže až na pár vyjímek, velká část lidí používá stejný vlasy a většina lidí má buď blond nebo černý háro. Cca se tak ve hře objevuje jen pár kombinací lidí a tak bez jmen podle mě jediný faktický vodítko k tomu, kdo to před váma stojí, máte v tom, co má na sobě.A pokud se převleče, najednou vás pravděpodobně totálně zmate, protože ,,Pepa to být přece nemůže, protože ten má Sice stejný háro, ale úplně jiný oblečení". Aneb hrát bez jmen by bylo sice cool, ale podle mě pak musíte mít docela nejasno v tom, kdo je kdo.
Mě kdysi třeba napadlo dávat lidem místo normálních nicků nad hlavy číselný kódy Smile
Návrat nahoru Goto down
Zachary
20% Ozáření
20% Ozáření
Zachary


Počet příspěvků : 12

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeThu Dec 13, 2012 1:17 pm

Myslím, že Heimrich to spíš navrhl kvůli případnému oocčkování... aneb začnu střílet do keře, protože nad ním visí červené jméno člověka, který se v něm schovává.
Návrat nahoru Goto down
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeThu Dec 13, 2012 1:39 pm

šak jasně. Já výhody toho nemít jména zapnutá vidím a jistě chápu, že je to i lepší pro atmosféru..Ale člověk se při tom docela připraví o orientaci v tom kdo je kdo a to nevím jistě, jestli je dobrý objetovat :/
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeThu Dec 13, 2012 1:54 pm

Ale meno by sa schovalo iba nad hlavami =) Keby si na neho klikol tak si meno kludne môžeš pozrieť aby si videl či ho poznáš alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Podpora
20% Ozáření
20% Ozáření
Podpora


Počet příspěvků : 15

Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Dev odpovida   Nápady okolo spellov. Icon_minitimeThu Dec 13, 2012 9:25 pm

Co s etohoto tyce ... nechte se prekapit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nápady okolo spellov. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápady okolo spellov.   Nápady okolo spellov. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nápady okolo spellov.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nápady (by Kresh)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: DELETE :: Návrhy a nápady-
Přejdi na: