Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Obírání hráčů

Goto down 
+4
Gamesh
Ballian
Podpora
Heimirich
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Egy
40% Ozáření
40% Ozáření
Egy


Počet příspěvků : 25

Obírání hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:42 pm

Dobře, z toho my vychází... Jak oni na mě, tak já na ně. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Obírání hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:44 pm

Už vidím ten masaker, dvaja stalkery opretý o vrak auta sa rozprávajú a v tom päť členná skupinka vyletí spoza rohu a rozemele ich na kusy, vylootuje a uteká preč :DDDDD Ale ajtak by sa mi to viac páčilo odemotované Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Obírání hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:47 pm

Někdy to jde odemotit, ale někdy je nejlepší řešení cíl prostě podříznout/zastřelit a odemotit potom až okrádání Smile
Návrat nahoru Goto down
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Obírání hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:51 pm

A občas prostě na emote nemáš čas Smile Nebo se nehodí situačně (potřebujete nepřítele překvapit, nebo prostě víte, že s tadystím hráčem se emotit souboje dobře nedaj Razz )
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Obírání hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 11:05 pm

Menšie boje by bolo dobré emotiť, hlavne 1v1 ale skupinové, napr. keď sa banditi dohodnú že prepadnú nejaký konvoj tak je jasné že emotiť nebudú ale začnú strielať =)
Návrat nahoru Goto down
Podpora
20% Ozáření
20% Ozáření
Podpora


Počet příspěvků : 15

Obírání hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Nazor Quark   Obírání hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 11:13 pm

Tento názor je osobním vyjádřením GM Podpory a může i nemusí odrážet názor Gm teamu

Od Emotovanej duel má několik problémů, za a jde v něm bejt vždy OP (a GM často nemají čas procházet logy a ce cětšině příadů ani náladu nebo možnost). Za b Je pomalej, podívejte když se s někým serverte na ulici, jak dlouho vám to zabere? minutu max dvě, ve wowku takovýto duel je klidně 30 minut a za tu dobu se stihne přelognout každej co potřebuje tam bejt (přesně toto stálo RP smrt jednu moji nejmenovanou postavu na PK3). Za třetí to silně rozděluje herní mechaniky od RP, tzn já chci když na mne ten mág sešle mega kruto hustodemonskou ohnivou kouli, tak aby si nefarmil pouze přes ice arcane, ale používal to častěji. Navíc ve světě jak ho budujeme bude snad vyvážený PvE PvP a RP i Grinding (Ano Postapokalyptický scavenging bude součastí denního režimu, takže jít grindovat opravdu bude i RP záležitost). Navíc pokud tě sniperkou sejmu z max range (bude cca 150-300 yardu podle toho jak provedu optimalizaci) tak psát emot na tuto vzdálenost je nemožný (resp možný ale nepraktický). na druhou stranu jsem méně známí bugger (to vypovídá, že jsem dobrej) takže se snažím eliminovat všechny možnosti farmění na základě PvP (reskill bude zbytečný a skoro nemožný) takže zabít a okrást se vyplatí pouze někoho kdo je nafarmený z čehož vyplývá, že čím víc máte tím víc se budete bát. Postapo bude fulltimeRPm, takže hláška to jsem u sebe RP neměl neexistuje, navíc určitě bude možný (a GM podporovaný) mít RP zaměstnání typu prostitutka, vrah, zbrojař etc. Mno už jsem dost natapetoval tak to je vše přátelé.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obírání hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obírání hráčů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: DELETE :: Návrhy a nápady-
Přejdi na: