Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Obírání hráčů

Goto down 
+4
Gamesh
Ballian
Podpora
Heimirich
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeSat Dec 08, 2012 4:48 pm

Když se tak debatuje o měně, napadlo mě, jestli byste udělali to samé, co bylo na PK2. Tedy pokud jste zabili hráčskou postavu, mohli jste ji prostě vylootovat o všechny peníze, které měla u sebe.
Myslím, že by to o dost zvedlo strach o svou postavu, neboť smrt jako taková pro hráče nic není (maximálně pár minut otravného běhání/sbírání/whatever). Ale zato kdyby vám hrozila ztráta vaší těžce nabrané hotovosti...
Návrat nahoru Goto down
Podpora
20% Ozáření
20% Ozáření
Podpora


Počet příspěvků : 15

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Podpora - jediny clen Dev c++ teamu   Obírání hráčů Icon_minitimeSat Dec 08, 2012 8:02 pm

Ehm chystame se jit jeste dal, ze pujde okrast vse coma postava u sebe (penize, jidlo equip etc.) Zatim je to ve fzi testu a system jeste neni pripraven, ale tohle pujde (az se prolamu pres 200 000 radku kodu) takze se teste.
Návrat nahoru Goto down
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeSat Dec 08, 2012 10:53 pm

Jo tak to je ještě lepší
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeSun Dec 09, 2012 9:09 pm

Len aby to nebolo také že si ide človek po meste, niekde za rohom ho nejaký týpek vyPVPčkuje a zebere mu šecko aj keď to bude nonRP
Návrat nahoru Goto down
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeSun Dec 09, 2012 9:33 pm

No, co se týče equipu, tam by byli fajn, kdyby to bylo nějak omezené. Přece jenom kdyby to bylo, jak napsal Ballian, někde ve městě za rohem, tak ho z oblečení nevysvlečeš za půl minuty. A navíc bude asi celkem od krve.
Návrat nahoru Goto down
Gamesh
60% Ozáření
60% Ozáření
Gamesh


Počet příspěvků : 41

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeSun Dec 09, 2012 9:50 pm

Já si myslím, že GM team není tak hloupej aby udělal podobnoun kravinu, takže není třeba na podobné "maličkosti" poukazovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeSun Dec 09, 2012 11:20 pm

Toť otázka. Jestli to chcete fakt hardcore, holt bych si takovou věc klidně představil.

Aneb vemte si třeba takový mod na AMRA 2, Dayz. Postapo survival jako prase, zbraně jsou občas docela druhotný problém, často máte potíže jen s tím sehnat někde plechovku fazolí. A Klidně se vám může stát (osobně se mi to stalo několikrát), že třeba týden sháníte Gear, seženete namakaný samopal, kamufláš, všechny udělátka, máte plno jídla, pití, a třeba si i najdete vrak nějakého náklaďáku a poctivě si ho opravíte, jedete se svými třemi kamarády shánět potravu a pak Bum, nějaký šmejd si před vás lehne do křoví s kalachem a Dojednoho vás postřílí, ani si ho nevšimnete pořádně, odkud do vás maže, dokud nejsou dva z vás mrtví. Jste bez gearu, roztroušení zase po mapě, nemáte Vůbec nic a týpek má všechno vaše vybavení a pokud je Parádní šmejd, to co nepobral vám nechal v mrtvolách a ty zahrabe aby jste si ani ten zbytek nemohli vzít. A je to tam na denním pořádku takéhle věci. Ano, občas to pořádně naprudí, ale holt, co dělat, je to postapo survival, k takovému to patří.

A kldně se může stát, že vás na rohu prostě sejme nějaký blb, jen tak od pohledu, protože se mu líbila vaše vesta. Jak takhle naoko víte, jestli to je nebo není Rp? Do jeho hlavy mu těžko vidíte. Třeba je to prostě maniakální vrah. nebo si ho někdo zaplatil, aby vás oddělal. No a nebo je prostě hladovej a už si nebere servítky s tím, že by vám třeba snědl ledvinu.
Samozřejmě, obrat někoho o věci není tak snadné, tuplem pokud je do toho oblečený, ale Vážně, vážně by vás v tu chvíli prudilo, že to je od krve? Jakože nic ve zlém, ale mám pocit, že po apokalypse si zřejmě odvyknu na své typické Jedna koupel nejpozději za dva dny Very Happy

Samozřejmě to chce vybalancovat, aby jste na ty věci nemuseli šetřit třeba měsíc a pak by vám to nějaký poleno vyžralo kvůli takové blbůstce během sekund. Třeba v Dayz je získávání lootu hlavně o štěstí a že víte, kde hledat, nemusíte na to nijak farmit. Ale zase jestli chcete fakt echt postapo, musí to mít podle mě mimo jiné i tenhle aspekt, že můžete klidně kdykoliv umřít a přijít o všechno, jinak to není ono. Na druhou stranu si ale onen vrah musí uvědomit, že pokud tohle udělá uprostřed osady, dlouho mu ty věci nevydrží Smile A ostatně on sám o ně může přijít úplně stejně rychle .
Návrat nahoru Goto down
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 11:58 am

To by podle mě bylo až moc HC. Jo, kdyby se dalo nošení equipu omezit velikostí a váhou, to by bylo něco jiného, ale takhle si někdo od jiných nabere 5 taktických vest, 3 kulomety a 6 raketometů a hodí to všechno vendorům.
Já bych to nechal na hotovost a možná itemy v inventáři, ale na equipnuté věci bych nešahal.
Návrat nahoru Goto down
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 12:04 pm

Dobře, ale není náhodou problém a docela demence toho přepadeného, že to s sebou všechno tahá?
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 6:12 pm

Není, prostě by GM rozhodlo, které konkrétní itemy budou -vrahovi- dány. A u peněz nebo nějak finančně se to vyřeší rollem.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 6:46 pm

Ty mě nechápeš Corny. To, co bude mít v báglu by bylo automaticky ukradnutelné, zatímco to, co bude mít nasazené, to by nebylo.
Návrat nahoru Goto down
FearUnBeeb
0% Ozáření
0% Ozáření
FearUnBeeb


Počet příspěvků : 4

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 6:56 pm

citace :
Ty mě nechápeš Corny. To, co bude mít v báglu by bylo automaticky ukradnutelné, zatímco to, co bude mít nasazené, to by nebylo.

Nebylo by lepší toto opačně? Vždy může mít hráč něco v báglu co prostě u sebe inRP nemá. Zatímco u EQnutých itemů je zřejmé, že je na sobě inRP mít bude. Mě to přijde více logičtější...
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 7:20 pm

Corny napsal:

A kldně se může stát, že vás na rohu prostě sejme nějaký blb, jen tak od pohledu, protože se mu líbila vaše vesta. Jak takhle naoko víte, jestli to je nebo není Rp? Do jeho hlavy mu těžko vidíte. Třeba je to prostě maniakální vrah. nebo si ho někdo zaplatil, aby vás oddělal. No a nebo je prostě hladovej a už si nebere servítky s tím, že by vám třeba snědl ledvinu.
Samozřejmě, obrat někoho o věci není tak snadné, tuplem pokud je do toho oblečený, ale Vážně, vážně by vás v tu chvíli prudilo, že to je od krve? Jakože nic ve zlém, ale mám pocit, že po apokalypse si zřejmě odvyknu na své typické Jedna koupel nejpozději za dva dny Very Happy

Zle si to pochopil... ja som to tak myslel že asi ťažko niekoho odkrágluje za rohom v meste a vylootuje za sekundu a hneď zmizne... tak som to myslel... Ak si to odRPí dobre... nič nepoviem ale ak to spraví tak že zbadá, napr. že ideš okolo nejakej búdky, dá ti IK, shift+RMB a neusí sa obťažovať s emotami...
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 7:52 pm

Quesi napsal:
citace :
Ty mě nechápeš Corny. To, co bude mít v báglu by bylo automaticky ukradnutelné, zatímco to, co bude mít nasazené, to by nebylo.

Nebylo by lepší toto opačně? Vždy může mít hráč něco v báglu co prostě u sebe inRP nemá. Zatímco u EQnutých itemů je zřejmé, že je na sobě inRP mít bude. Mě to přijde více logičtější...

souhlas.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 7:56 pm

Tak zas nevím, příjde mi, že chcete sice Hard Core survival RP, ale přitom tu říkáte věci jako 'Může mít v báglu něco, co inRP nemá'. Tak buď to tam má, nebo nemá, když to tam nemá InRP, nemá to tam mít ani doopravdy. Neřeknu, kdyby jste tu budovali nějaký pohodový RP a takovéhle věci nechtěli řešit, ale odevšad tu slyším, jak chcete HC Survival RP, tak to tak myslím má náležitě vypadat.
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 8:05 pm

Corny napsal:
Tak zas nevím, příjde mi, že chcete sice Hard Core survival RP, ale přitom tu říkáte věci jako 'Může mít v báglu něco, co inRP nemá'. Tak buď to tam má, nebo nemá, když to tam nemá InRP, nemá to tam mít ani doopravdy. Neřeknu, kdyby jste tu budovali nějaký pohodový RP a takovéhle věci nechtěli řešit, ale odevšad tu slyším, jak chcete HC Survival RP, tak to tak myslím má náležitě vypadat.
Zober si to tak, ideš na prieskum najdeš 4 rôzne zbrane, kopu žrádla, nejaké veci na oblečenie, nejaké nástroje... fakt to všetko budeš nosiť pri sebe? Ja by som to radšej všetko niekde zakopal a bral vždy iba to čo potrebujem, nebudem tak nápadný že som "boháč" (myslené v surovinách) a zároveň so sebou nebudem brať 13 konzerev na ďalší prieskum -_-
Návrat nahoru Goto down
FearUnBeeb
0% Ozáření
0% Ozáření
FearUnBeeb


Počet příspěvků : 4

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 8:35 pm

Přesně tak. Těžko si někde item odložíš, aby si jej neměl v báglu (nepředpokládám, že na každém rohu bude bankéř Smile)...
Návrat nahoru Goto down
Podpora
20% Ozáření
20% Ozáření
Podpora


Počet příspěvků : 15

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Developer píše   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 8:53 pm

Takže sice mne možná někdo nebude mít rád, ale napíšu jak je v plná udělat obírání padlých hráčů. Každý zabitý půjde lootnout o vše (VŠE) co má u sebe. Loot nebude shoft+RMb ale cast cca 20 sec dlouhej (možná i minutu). Co se NonRP itemu týče, tak nechápu co by někdo nonRP nesil v báglu (místa bude málo a věcí co potřebujete dost. Co týče farmění fresh-spawnu tak 100 itemů co se dajhí získat jako počáteční výbava bude nelootnutelný/nontradenutelný (prevence spawn-farmění). Co se týče ztráty EQ tak při respawnu přijdete o vše co vám lootnou (tzn věci co nikdo nelootne po dobu 15 minut vám zbydou (doufám)) Navíc v rámci Hardcore režimu postapokalyptického světa klidně vás někdo RPkillne. Pokud nezvolíte možnost rename/customize postavy (tzn přežijete) tak budete mít velký postihy (zranění etc). Jako prevence proti ztrátě všech itemů bude (doufám) možnost si vytvořit shared loot objekt (něco jako banku vázanou na objekt, kam pujdou itemy odložit). Doufám, že to je vše.

Podpora
Návrat nahoru Goto down
FearUnBeeb
0% Ozáření
0% Ozáření
FearUnBeeb


Počet příspěvků : 4

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeMon Dec 10, 2012 9:37 pm

affraid Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Gamesh
60% Ozáření
60% Ozáření
Gamesh


Počet příspěvků : 41

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 7:41 pm

Tak to zní hoooooooooooodně dobře.
Návrat nahoru Goto down
Egy
40% Ozáření
40% Ozáření
Egy


Počet příspěvků : 25

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 9:35 pm

Takže tady furt hrozí, že mě někdo jen vyPvPčkaří a čapne mi všechno? NoRP?
Návrat nahoru Goto down
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:03 pm

1) Jak ty víš, že ty vyPvPčkařil noRP? Ty jako hráč máš těžko prostředky k tomu, aby jsi posoudil v běžné situaci, že k tomu nemá nějaký RP důvod (pokud ti teda nenapíše přímo výsměšně, že tě zabil jen proto, že jsi mu včera v hospodě nezabil pivo a v takovém případě si to nascreenuješ , pošleš GMkům a je po problému)
2) Chcete HardCore Survival. Musíte holt počítat s tím, že vás může kdykoliv někdo zabít. Jak jsem říkal, třeba v DayZ se ti spoustukrát stane, že tě někdo sejme sniperkou z půl kilometru vzdáleného lesa ve své podstatě jen proto, že nemá nic lepšího na práci. I tací jsou.
Návrat nahoru Goto down
Egy
40% Ozáření
40% Ozáření
Egy


Počet příspěvků : 25

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:12 pm

Ano, počítám s tím, že to bude hardcore. Ale když třeba v RP s někým mluvím a najednou mě někdo začne kuchat PvP nožem. To ho mám taky PvP bodat, nebo jak?
Návrat nahoru Goto down
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:21 pm

No tak na takovouhle demenci je nejideálnější screen a report. Pokud je to ale opravdu vysloveně očividně nonRP, protože co když se s tebou dotyčný začal bavit jen proto, aby odlákal tvoji pozornost?
Návrat nahoru Goto down
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:23 pm

No tak jestli tam chceš stát a nechat se rozkuchat Very Happy Holt zapomeňte na pitomosti, jako že se vás každý bude ptát ,jestli vás uctivě může obtěžovat od oběda, aby se vás mohl pokusit zabít, jestli to tedy pro vás neznamená nějaké nepříjemnosti Razz A k HC holt, minimálně třeba podle mě, patří i to, že se vás nikdo nebude prosit o nějaký emote duel. Furt ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obírání hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obírání hráčů   Obírání hráčů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obírání hráčů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: DELETE :: Návrhy a nápady-
Přejdi na: