Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?

Goto down 
+8
Juggernaut
Crow
Kresh
Mett
Ambra
Iluminates
Mr.Bone
Tattoo
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 3:12 pm

Zdravím opět všechny přeživší a jiné živly.

Dnes na robotě jsem se opravdu dlouhou dobu zamýšlel nad tím, jak se vlastně budeme dorozumívat v noci na hlídkách, pokud od sebe budeme v nebezpečnější vzdálenosti, nebo jen při pravidelných výpravách za surovinama. Hulákat po plání zřejmě ne, přílákalo by to pozornost nemrtvých. Mě však napadla teorie, která je realizovatelná. Zkušenosti týmu z mythie jsou jasné, Tým dokáže utvořit příkaz, dle své libosti. To mě dovedlo k názoru, že by tohle měla být poměrně hračka.

Jako samotná beta verze, by to mohlo uspět. Podívejme se tedy dále, jak by taková teorie mohla vypadat.

Samotný základový prvek, by byly příkazy:


.vysilacka zap/on
.vysilacka vyp/off


Pro stručné dorozumívání, mě napadla myšlenka generovaných vět. Tedy ID.

ID - Hláška

1 - Jsem na přijmu, přepínám.
2 - Vzduch čistý, přepínám.
3 - Spojenec na obzoru, přepínám.
4 - Nepřítel v dohledu, přepínám.


...

A tak dále.


Nyní si ukažme hotový příkaz dvou využití.


1.

.vysilacka ID [jména těch, kteří jsou pomyslě napojeni na tvou fekvenci]
Spoiler:

Příkaz způsobí následující: emot: *stiskl spínač na vysílačce a promluvil k ní*, say: [dle výběru ID, nebo níže uvedené 2. teorie]


2.

.vysilacka "libovolný text" [jména těch, kteří jsou pomyslě napojeni na tvou fekvenci]
Spoiler:
Příkaz způsobí následující: To samé co první teorie.


Alternativní možnosti - public chat, party chat, raid chat, whisper

Vymýšlím to možná dost komplikovaně, ale co se týče, předvolených hlášek, dát si to do makra, rozhodně by mi to ulehčilo hraní, kdybych zpomaleně čuměl do monitoru.

Možná jste si všimli, možná také ne, ale nedomyslel jsem hlavní a rovněž důležitou věc. A to "chat", kde by se objevovali tyto hlášky, nebo právě váš libovolný text. Popravdě, napsal jsem topic co nejdříve, jelikož bych to později zapoměl, jako právě tuto část, která mi vypadla. Pokud je tu tedy někdo kdo by se rád podělil o své nápady nebo názory, určitě neváhejte a piště sem.


//edit:
Zapoměl jsem dodat, že pro použití příkazu, je zapotřebí vlastnit item "Vysílačka"


Naposledy upravil TattooSWiPE dne Mon Nov 19, 2012 3:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 3:21 pm

O.o Super nápad! Ale něco podobného se dá vymyslet i v GHI.
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 3:24 pm

Tak mě napadá, on by server mohl vyhodit takovou ... custom hlášku, něco jako event message. Ale každá frakce (pokud vysílačku bude vlastnit) by tedy chtěla svou vlastni frekvenci, zbývá tedy vymyslet jak na to.

Případně výchozí možnost by byla: .vysilacka01 on/off, .vysilacka02 on/off a tak dále... což by bylo celkem dobré.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Iluminates
20% Ozáření
20% Ozáření
Iluminates


Počet příspěvků : 15

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 3:28 pm

Hm..zajímavý a hlavně skvostní nápad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ambra
40% Ozáření
40% Ozáření
Ambra


Počet příspěvků : 23

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 4:30 pm

Práve nad týmto som premýšľala tak deň, dva dozadu a zabudla som na to... Už viem, čo som chcela po tom Pedrovi. Skvostný nápad. :-D
Návrat nahoru Goto down
Mett
20% Ozáření
20% Ozáření
Mett


Počet příspěvků : 12

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 4:36 pm

Super nápad, snad to půjde realizovat, věřím, že to GMT zvládne Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Kresh
60% Ozáření
60% Ozáření
Kresh


Počet příspěvků : 46

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 5:03 pm

Toto zní naprosto epicky Smile Very Happy Doufám že to vyjde Smile
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 5:21 pm

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Screenshot108bl pro usnadnění práce - displayID 5569
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Crow
0% Ozáření
0% Ozáření
Crow


Počet příspěvků : 7

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 6:10 pm

použití prostého /w *jméno hráče* nebo /p mi přijde užitečnější a praktičtější, ale jen můj názor. Každopádně velmi zajímavá myšlenka a určitě ji v týmu probereme.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 6:11 pm

Dá se to řešit i tím whispem, ale přeci jen s tím máš lepší pocit a víc tě baví, než takhle přes normal whisp.
Návrat nahoru Goto down
Juggernaut
0% Ozáření
0% Ozáření
Juggernaut


Počet příspěvků : 5

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 6:25 pm

Když jsem hrál na Nostalgii,jeden gnom si tam vyrobyl vysílačku,a cokoliv jsi napsal do SAY,to se automaticky řeklo i v Chatu(kterej si vytvořil,ne všeobecnej). Byla to fakt dobrá věc.
Návrat nahoru Goto down
Glacies
200% Ozáření
200% Ozáření
Glacies


Počet příspěvků : 4

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 6:48 pm

Taky si myslím že by mohl stačit whisp, nebo parta, ovšem nápad je to dobrý a pokud to bude snadné ke zprovoznění, tak se toho podle mě dočkáte. Když to ale bude obtížnější, hádám že jsou tu zajímavější a lepší věci, na které je lepší se zaměřit. Smile
Návrat nahoru Goto down
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 6:54 pm

To jop, ale furt to má ten dobrej efekt a lidi to víc baví než nudné whispy ^^
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 7:29 pm

Jistě že to jde řešit whispem, proto jsem tam ty alternativy vypsal. Ale jak už řekl Bone, je to prosě vychytávka, něco nového a whispy.

RP whisp:"Nepřítel na obzoru! Přepínám!"
OOC whisp:"Co to meleš vole??"

Tím jsem chtěl naznačit, že tyhle věci patří pro OOC účely Very Happy


Mě je v podstatě jedno, jak to dopadne.. nějak extra se nesnažím svůj nápad prosadit, ale přišlo mi zbytečné si ho nechat pro sebe :-)
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 7:41 pm

Chápu, radši bych to s tou vychytávkou, whisp je jen na OOC účel, tohle by bylo mnohem lepší.
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeMon Nov 19, 2012 7:46 pm

uvidíme, co na to vývojáři.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeTue Nov 20, 2012 8:41 pm

Zdravim, nebudu vytvářet kvůli týhle pitomince zbytečnej topic, ale rozhodně se svámi chci podělit o dost cool věc Very Happy

Je docela perverzní, ale vývojáře pobaví. Jedná se o script, který jsem našel na wowresource - autor neznámý.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeTue Nov 20, 2012 8:52 pm

Chvíli jsem se C++ učil, ale k pochopení scriptu to snad nepotřebuje nikdo ^^
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeTue Nov 20, 2012 8:56 pm

Nenapsal jsem že potřebuje.. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Tilia
0% Ozáření
0% Ozáření
Tilia


Počet příspěvků : 5

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeWed Nov 21, 2012 4:30 pm

Na tohle nejsou třeba GM příkazy... stačí vytvořit kanál - vysílačka jedna dvě etc. a zaheslovat je. Akorát nevím, jestli by to nelákalo někoho připojovat se na vysílačky kdyby znal heslo ale třeba je na jiné postavě a nemá tam co dělat, i když z kanálů se dá i vyhazovat pokud vím. Tak by to zas takový problém být nemusel.
Návrat nahoru Goto down
Podpora
20% Ozáření
20% Ozáření
Podpora


Počet příspěvků : 15

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: BLABLABLA   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeWed Nov 21, 2012 4:36 pm

Bla Bla Vysílačka bude .... dle rozhodnutí Dev teamu.
Návrat nahoru Goto down
Tilia
0% Ozáření
0% Ozáření
Tilia


Počet příspěvků : 5

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeWed Nov 21, 2012 4:41 pm

Však vám to neberu, je to dobrý nápad. Jen nevím proč dělat něco složitě když to jde jednoduše, toď vše.
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeWed Nov 21, 2012 7:27 pm

Good Luck.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 6:57 pm

Je možné, že zakládáním topiců někoho štvu a říkám si že když mohu využít tohoto topicu, je netřeba tvořit další

Návrh 2.0

Athert s Filipem na Mythii dokázali rozchodit vehicle seath. Tato techická vymoženost by se dala využít i zde, na Afterfallu. Věřím že stím Filip počítá, možná něco plánuje, ale stejně tak možné je, že se také nic dít nebude. Pro případ, že by se to opravdu rozjelo, jsem chvilku přemýšlel nad věcma, které by se takto mohli upravit.

Boj o život.. motorek také nebude spousta, však bude od ní očekáváno, že ukáže veliké věci. Je nám známo, že i z reálného světa, je poměrně možné vést na motocyklu více jak dvě osoby. Riskantní ale možné.


Mě napadlo pouze jedno místo, které by bylo poměrně ideální. Druhé místo je docela přehnané, ale někdo to třeba ocení.
Spoiler:

1) výstupek na stání, viž popelářské nákladní vozidlo.
2) Sedání na dece.


To je tedy vše, možná to nemá fungovat jako návrh. Třeba to je jen úvaha. :-) Ciao
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 7:49 pm

Dobrej návrh, ale pokud vím, tak když na motorku nasedne druhý člověk, tak se automaticky otevře druhé místo pro něj z boku motorky. Tak jestli s tím nebude problém.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?   [Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Nápad]Vysílačka, rádiové frekvence aneb, jak na to?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Nápad] Co kde najdu.
» "Volume up!" aneb trochu hudby nezaškodí
» Real Life APO aneb jak to celé dopadne.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: DELETE :: Návrhy a nápady-
Přejdi na: