Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 My Own Apo

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sharg
60% Ozáření
60% Ozáření
Sharg


Počet příspěvků : 55

My Own Apo Empty
PříspěvekPředmět: My Own Apo   My Own Apo Icon_minitimeFri Jul 05, 2013 9:07 pm

Vážení přátele atomu,
dosud nejste nakaženi AF lore, takže vaše mysli jsou čisté, neposkvrněné, jasné.
A tak by mě osobně zajímalo:

A) Vaše představa Post-apo, příčiny a podobně nebo
B) Co by jste právě vy dělali v případě takové globální katastrofy.

Nebojte se rozepsat.
Návrat nahoru Goto down
http://sharg-oth.deviantart.com/
Juggernaut
0% Ozáření
0% Ozáření
Juggernaut


Počet příspěvků : 5

My Own Apo Empty
PříspěvekPředmět: Re: My Own Apo   My Own Apo Icon_minitimeSat Jul 06, 2013 11:10 am

"It´s over"


Naposledy upravil Juggernaut dne Mon Aug 05, 2013 12:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
BlackOut
0% Ozáření
0% Ozáření
BlackOut


Počet příspěvků : 4

My Own Apo Empty
PříspěvekPředmět: Re: My Own Apo   My Own Apo Icon_minitimeSat Jul 06, 2013 8:36 pm

Rok 2021: predvídaný roj meteorov má zasiahnuť našu planétu približne o jeden týždeň. Rozsiahla smrtiaca búrka má vyhubiť väčšinu fauny a flóry. Ľudia s možnosťou sa sťahujú do bunkrov vystavaných neďaleko miest. Ľudia, ktorý sa do obmedzeného bunkru nedostali sa búria. Stráže bunkrov sú nútené usmrtiť každého narušiteľa bezpečnosti stráženého objektu. Veľká časť bunkrov bola dobytá vydesenými občanmi. Preplnené bunkre s poškodenou stavbou nie sú schopné uchrániť bezradných občanov. Len malé percento bunkrov sa ubránilo rozzúreným davom. Rok po dopade meteorov by malo byť možné opäť prežiť na zemskom povrchu, a či podomácky vystavané bunkre budú rovnako účinné ako tie vládne ukáže len čas...

Záhadné meteority so sebou priniesli viac než len smrť. Ide o nezvyčajnú radiáciu, ktorá preživšie tvory zmenila nie len po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Miesta, ktoré sa priamo nepodrobili dopadu meteoru, mohli ostať nezborené, no radiácia ich pretvorila na nepoznanie.
_______________________________________________________________________________________________________________________

Na rýchlo som z hlavy spísal pár riadkov. Počas písania mi napadli aj ďalšie varianty apokalypsi, ktoré dodám neskôr. Toto bola prvá varianta - apokalypsa zapríčinená prírodou.

P.S.: Ak by sa našlo v teamy volné miesto asistenta lore-mastera, tak by som sa oň rád uchádzal.
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

My Own Apo Empty
PříspěvekPředmět: Re: My Own Apo   My Own Apo Icon_minitimeSun Aug 04, 2013 8:36 pm

Odpoveď s označením A) nechám na jindy, momentálně mě nic nenapadá, proto se vyjádřív nejdříve k té druhé.

Od katastrofy uběhla nějaká doba a lidé vylézají z krytu. Protože jsem nikdy nebyl tak úplně týmovej hráč, jako spíš samotář co si pořád musí něco dokazovat, nejspíše bych nevyhledával společnost jako takovou. Nejdříve bych musel zajistit svůj život a až po té se otočit na ty druhé. Jinak je jasné z čeho bych musel čerpat, ať už krádeže, lov (pokudmožno živé zvěře) v takové chvíly by se pustil do čehokoliv, jenom abych přežil. Chtělo by to zásoby do budoucna na další dny, proto se stát může cokoliv a to mě přivádí i k tématu, že v při takových chvilkách, nelze téměř nikomu věřit. Tedy nakradené zásoby pečlivě ukrýt. V další fázi se co nejlépe ozbrojit, proti všemu živému i neživému. Smile Hlavně na to jít chytře, zachovat chladnou hlavu a být připravený na všechno.

Tak jsem se dopsal až ke konci. Kdyby něco takovýho přišlo, chcípl bych, protože bych nebyl schopnej cokoliv z toho udělat.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Sponsored content





My Own Apo Empty
PříspěvekPředmět: Re: My Own Apo   My Own Apo Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
My Own Apo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: Pokec mimo radiaci-
Přejdi na: