Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pomaly to kape

Goto down 
+2
Egy
Ballian
6 posters
AutorZpráva
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 8:48 pm

Tuším tu ludia umierajú pred tým než sa to vôbec celé začne -_- Trošku to tu oživme, je mi jedno ako, ale oživme. Ďakujem. -_-
Hádžte sem šecko čo vás napadne, obrázky, vtipy, videá... obkecajte nejaké hry ktoré hrávate len nech tu je aspoň trochu živo =)
Návrat nahoru Goto down
Egy
40% Ozáření
40% Ozáření
Egy


Počet příspěvků : 25

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 10:08 pm

No, tak jak je libo Very Happy Chci se zeptat někoho zkušeného ohledně Steamu. Koupil jsem si jednu hru za 7 euro a nyní mě to u ní píše Pre-load a když to spustím, hází mi to error. Nevíte co s tím? Už to tak mám alespoň20 dní.
Návrat nahoru Goto down
Ambra
40% Ozáření
40% Ozáření
Ambra


Počet příspěvků : 23

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitimeSat Mar 30, 2013 7:44 pm

WHAT ARE YOU WAITING FOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitimeFri Apr 05, 2013 5:24 pm

Dle fóra už jsem 60%ně ozářen radiací, dřív než se to rozjede, tak zhebnu. A to jsem chtěl vidět Ambru nahou Sad
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Ambra
40% Ozáření
40% Ozáření
Ambra


Počet příspěvků : 23

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitimeTue Apr 16, 2013 3:10 pm

Pozriem sem raz za čas a už vidím, ako ma tu chce niekto vidieť nahú. Bože, zmiluj sa. :-D
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitimeThu Apr 18, 2013 4:58 pm

Dle aktuálních informací Filipa, se prý ve hře uvidíme. "Máš se na co těšit, Amro.. Razz"
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
dahaka
0% Ozáření
0% Ozáření
dahaka


Počet příspěvků : 4

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: je na čase    Pomaly to kape  Icon_minitimeMon Feb 10, 2014 4:49 pm

A však se neboj už se blížíme pomaloučku po lehoučku
ale troufl bych si říct že tak 80% +/- už bude
Návrat nahoru Goto down
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitimeSat Feb 15, 2014 5:22 pm

V klídku. Všichni tady vědí, že se pro Af dělá vše. Jenom se tady snaží vývoj popohnat formou textu a hráčským nátlakem:P
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Deathlia
0% Ozáření
0% Ozáření
Deathlia


Počet příspěvků : 1

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitimeSat Feb 15, 2014 9:45 pm

Hmm, docela by mě zajímalo jak daleko už jsou a jak dlouho to ještě bude trvat Very Happy.... Ne že bych chtěla, aby to nějak urychlovali, jen ať se snaží a ať je to co nejlepšíí :3! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
dahaka
0% Ozáření
0% Ozáření
dahaka


Počet příspěvků : 4

Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Modely    Pomaly to kape  Icon_minitimeMon Feb 17, 2014 9:08 pm

Co se GMT týče Fil byl sám na import Modelů, tak mu stím chci aktivně pomoci.
Tudiž můžete sledovat můj FB, https://www.facebook.com/david.zenozicka
sem tam se přidá noví obrázek s modelem, který má velkou šanci na permanentku do Afterfallu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomaly to kape  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomaly to kape    Pomaly to kape  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomaly to kape
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: Pokec mimo radiaci-
Přejdi na: