Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Střelné zbraně a náboje

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Střelné zbraně a náboje Empty
PříspěvekPředmět: Střelné zbraně a náboje   Střelné zbraně a náboje Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 10:51 pm

Když jsem se tak dočetl o samopalech, napadlo mě, jestli by šlo udělat víc typů munice. Že by pro klasický samopal byly klasické náboje a pro nějaký vylepšený by byly potřeba zase jiné náboje (kupříkladu jiná ráže). Nebylo by to pak tak stylem, že někdo koupí 500 nábojů a může je střílet z čehokoliv, co se mu dostane pdo ruku.

edit: Nejspíš jsem to dal do špatného tématu, tak to, prosím, kdyžtak přesuňte.


Naposledy upravil Heimirich dne Tue Dec 11, 2012 11:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Egy
40% Ozáření
40% Ozáření
Egy


Počet příspěvků : 25

Střelné zbraně a náboje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střelné zbraně a náboje   Střelné zbraně a náboje Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 11:12 pm

Myslím že to je dobrý nápad. A že se někdo stejně pokusí vyrobit si vlastní druh munice, v něčem jedinečný. A když né nikdo z vás, tak já to nejspíš zkusím. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Podpora
20% Ozáření
20% Ozáření
Podpora


Počet příspěvků : 15

Střelné zbraně a náboje Empty
PříspěvekPředmět: Dev odpovídá   Střelné zbraně a náboje Icon_minitimeTue Dec 11, 2012 11:27 pm

Ano toto je v plánu již dlouho a tento systém v tuto chvíli má už jen pár much, ano zbraně různých ráží budou mít různé náboje.V tuto chvíli ještě ne ale budou i modifikovatelné (podhlavňový granátomet, tlumiče. optiky, ale bude problém to sehnat/vyrobit (Povolání technik bude hodně žádané)) navíc například ruční pistolí s bubínkovým zásobníkem vystřílíte zblízka 6 ran a dlouho přebíjíte etc. prostě se nechte překvapit. co se upraený munice týče, bude možné i toto ale silně obtížné
Návrat nahoru Goto down
Horf
0% Ozáření
0% Ozáření



Počet příspěvků : 2

Střelné zbraně a náboje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střelné zbraně a náboje   Střelné zbraně a náboje Icon_minitimeMon Dec 31, 2012 2:27 pm

O té munici jsem též přemyšlel Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Střelné zbraně a náboje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střelné zbraně a náboje   Střelné zbraně a náboje Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Střelné zbraně a náboje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: DELETE :: Otázky a odpovědi-
Přejdi na: