Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Afterlore end

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sharg
60% Ozáření
60% Ozáření
Sharg


Počet příspěvků : 55

Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 7:08 pm

Byl mi zde dán jediný úkol, vytvořit lore pro Afterfall.
Vytvořit komplexní jednotné lore bez děr a logických nedostatků.
Schvalovat nebo zamítat návrhy hráčů ohledně svých postav nebo klanů.
Pak přišel Heimirich, aniž by se poradil hodil do RP seznamky svou postavu, označil u ní frakci Schwarzendampf a teprve po týdnu kdy tyhle nechal viset na foru mi napsal PMku o schválení této organizace.
Když sem vyjádřil svuj nesouhlas, napsal mi, že ať už se to schválí nebo ne, bude to ve hře erpit tak jako tak.
Admin jeho frakci podporuje protože má pověst dobrého erpera.

Pokud budu obejit pokaždé když s něčím přijde někdo s dobrou pověstí erpera, moje fuknce zde je zbytečná.
Němci v lore vůbec neměli být zahrnuti a organizace záporáckých šílených okultních vědců jejímž vzorem je nacistická banda z Wolfensteina už vůbec ne.
Nehodlam čekat na to s jakou kravinou kdo přijde v budoucnu a nehodlam se účastnit takovéhle hry. Takže se tu mějte hezky a dělejte si co chcete. Já už vám k tomu nenapíšu ani řádek.
Nepoužívejte moje mapy a lore.
Nechci mít s tímto projektem nic společného.


Návrat nahoru Goto down
http://sharg-oth.deviantart.com/
Tattoo
80% Ozáření
80% Ozáření
Tattoo


Počet příspěvků : 121

Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Re: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 7:39 pm

Ajéje.. *se chytá za břicho*

Uhm..Nice to meet you.., nebo raději ne


Naposledy upravil TattooSWiPE dne Sun Dec 02, 2012 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com/
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Re: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 8:10 pm

Uh, tohlej sem nečekal, ale není tohle... unáhlené? Kvůli takové blbosti odejít z teamu.
Každopádně fajn, hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Re: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 8:37 pm

Keby len odišiel... ale on aj zakázal používať celé jeho lore a mapu, čiže treba spraviť lore celé od znova =))
Návrat nahoru Goto down
Sharg
60% Ozáření
60% Ozáření
Sharg


Počet příspěvků : 55

Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Re: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 9:11 pm

Z týmu sem chtěl odejít už delší dobu, tohle byla jenom poslední kapka která mě přesvědčila k tomu to udělat. Nenáviďte mě a smějte se mi jak chcete, je mi to jedno. Neznáte veškeré pozadí těhle událostí ani moje pohnutky a já je vysvětlovat nebudu. Smazal jsem wow a jsem za to rád.
Lore jsem si vzal protože sem ho vytvářel a nevim proč nechávat svojí tvorbu něčemu od čeho se sám distancuju. Serveru nebylo nijak zvlášť uškozeno, nesmazal jsem žádný skripty, kódy, modely nebo textury, technická stránka jede a aspoň si budete moct vymyslet tu omáčku okolo podle sebe a mít tu vše co bych zamít.
Návrat nahoru Goto down
http://sharg-oth.deviantart.com/
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Re: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 9:27 pm

Takto si podkopal systém, ktorý bol takmer dokonalý a oni ho musia robiť odznova... aspoň pre nás hráčov si to mohol spraviť, že to lore im necháš... prečo byť sviňa, keď môžeš pomôcť?
Návrat nahoru Goto down
Sharg
60% Ozáření
60% Ozáření
Sharg


Počet příspěvků : 55

Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Re: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 9:36 pm

ano, příjemný
takže abych tu nebyl za svini jen pro to že sem si vzal zpět na co mam nárok, nechávam vám k dispozici moje dosavadní lore, dělejte si s tim co chcete.
Návrat nahoru Goto down
http://sharg-oth.deviantart.com/
Gwyn
40% Ozáření
40% Ozáření
Gwyn


Počet příspěvků : 24

Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Re: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitimeSun Dec 02, 2012 9:46 pm

Vážení a milí, je Sharg autorem tohoto lore? Je. Máme na něj My, nějaký nárok? Ne. Tím to končí. Shargovi dále přeji vše nejlepší do života a děkuji mu za práci a nervy, kteréžto na projektu prolil. A myslím, že už se to zde může locknout. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Afterlore end Empty
PříspěvekPředmět: Re: Afterlore end   Afterlore end Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Afterlore end
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: DELETE :: Novinky-
Přejdi na: