Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ostřelovačka

Goto down 
+2
Filipsons
Corny
6 posters
AutorZpráva
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 7:21 am

Uvažoval jsme o tom už,když mi Gwyn poprvé řekl o tomto projektu a už moje idea o případné první postavě k tomu směřovala. Gwyn se svěřil , že zde pravděpodobně budou ostřelovačky ve stylu "delší dostřel, vyšší dmg a delší CD než normální pušky".

No a já si říkám "Není to trochu nuda?" Pro mě, jako člověka, kterému sniperky ve hře sedí asi nejvíc obecně je způsob ostřelování, když si někoho targetnu a pak jen mačkám skill trochu bez šťávy, navíc to moc neodpovídá tomu být "tichý zabiják" resp. "neviditelný zabiják".

No a tak mě napadla idea trochu jiné ostřelovací pušky. Jak by to vypadalo?
Item pušky by měl na sobě 2 spelly místo standartního Shoot.
1) By na ní byl bez cd spell Ala shamanské vidění do dálky, bez visuálního efektu a bez toho, aby to zobrazovalo rozhovory na místě, kam je zaměřen (vím, že u nás to podobné spelly sem tam dělají) - Tohle by představovalo optiku ostřelovačky
2) Spell s dmg, AoE efektem zaměřovaným na místo, nikoliv targetem, s relativně malým poloměrem (cca aby se do něj vedle sebe vešly tak tři-čtyři stojící muži) a pochopitelně adekvátním Cd a dosahem cca 6-10 metrů za dohled postav. Toto by představovalo samotný výstřel

Jak vidno, střílení s tímhle by v podstatě probíhalo tak, že si nejprve najdete cíl (ať už ho již vidíte, nebo si ho najdete optikou) a pak na to místo vystřelíte.
Myslím, že pro ostřelovače by to bylo jistě zajímavější, než normální střílení na target. Výhodu toho, že můžetze střílet i na místo, které vlastně nevidíte a tudíš nejste viděn (což dcoela odpovídá podstatě ostřelovačky) kompenzuje fakt, že pokud je dál, než je váš dohled, střílíte vlastně hlavně z paměti a pohyblivý cíl je na tu vzdálenost s AoE takhle relativně malým prakticky nemožné trefit. A na dohledovou vzdálenost, pokud o vás cíl ví, už je běžící cíl asi neuskutečnitelné trefit úplně, pokud střela nepoletí Hodně rychle.

Zkrátka si mslím, že by to mohlo být zajímavé a nevýhody více méně balancují až dokonce převažují nevýhody takovéto zbraně a osobně pro mě je důležitější zajímavost takové zbraně než aby byla "hustá". Tzn. ani by mi nevadilo nepříliš vysoké dmg, velký CD a pomalost letu střely.




PS: AoE střelba místo target střelby mi vůbec přišla v některých momentech docela milejší a byť chápu, že u takovýho AKčka by to asi nebylo moc vhodné , tak podle mě by třeba ideální zbraní na využití něčeho takového mohla být třeba brokovnice. Malý dosah, velký rozsah.
Návrat nahoru Goto down
Filipsons
200% Ozáření
200% Ozáření
Filipsons


Počet příspěvků : 50

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 12:19 pm

Nechci to tu moc rozvádět, ale předem říkám, že pokud se vše povede, tak systém střelby bude výrazně jiný a složitější, než je ve WoW.
Přeji hezký den.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 1:29 pm

No to je každopádně super, přesto můžu očekávat, že se dočkám i něčeho podobného co jsem zde rozepsal? Tj. opravdu Sniper jako člověk, co se někde pěkně schová, pěkně si hlídá cíl, který o něm ani netuší a pak si ho pěkně pracně zaměří a picne ? Smile Nic víc rozebírat nemusíš, stačí jen, jestli to co plánujete mě v tomto nezklame Smile

Popřípadě pokud by to nevyšlo, jestli by vám něco takového, c ojsem tu popsal, sedělo.
Návrat nahoru Goto down
Heimirich
40% Ozáření
40% Ozáření
Heimirich


Počet příspěvků : 38

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 1:32 pm

Základní problém je ten, že jeden item nemůže mít dva spelly se stejným spouštěčem (tady by obojí bylo "use item"). Pokud se tedy nějak nepřekope jádro.
Návrat nahoru Goto down
Kresh
60% Ozáření
60% Ozáření
Kresh


Počet příspěvků : 46

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 3:01 pm

No co jsem slyšel já na brainstormu, tak ten systém střelby bude luxusní Very Happy Bohužel nám nikdo neprozradil jak to bude fungovat Razz
Návrat nahoru Goto down
Torrez_X
200% Ozáření
200% Ozáření
Torrez_X


Počet příspěvků : 2

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 6:27 pm

Dočkejte času Smile
Návrat nahoru Goto down
Ballian
40% Ozáření
40% Ozáření



Počet příspěvků : 26

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeSat Dec 01, 2012 2:28 pm

Nechcem kvôli tomu zakladať nový témat tak to napíšem sem. Spravíte aj nejaký reskin pre odstrelovača? =))
Návrat nahoru Goto down
Filipsons
200% Ozáření
200% Ozáření
Filipsons


Počet příspěvků : 50

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeSat Dec 01, 2012 3:13 pm

Ballian: Máš na mysli hejkala?
Corny: Rád bych to viděl stejně, ale bohužel do budoucnosti nevidím. Nechci nic slibovat, nemusí se to podařit.
Návrat nahoru Goto down
https://afterfall.forumczech.com
Corny
40% Ozáření
40% Ozáření
Corny


Počet příspěvků : 34

Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitimeSat Dec 01, 2012 3:22 pm

Mě bohatě stačí, že zjevně je zájem to podobně udělat Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostřelovačka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostřelovačka   Ostřelovačka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ostřelovačka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: DELETE :: Návrhy a nápady-
Přejdi na: