Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 League of Legends

Goto down 
+4
Egy
Gravis
Dazbek
Mr.Bone
8 posters
AutorZpráva
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeWed Nov 21, 2012 10:37 pm

Hoj, ano vím, že je toto téma takřka na každém forku, ale neodpustím si, kdyby nebylo tady.

Soo, k věci. Hraje někdo na EU Nordic and East?
S pár lidma tam hrajem, tak kdyby se chtěl někdo přidat, nechť napíše kontakt, nebo jméno ve hře ^^

-----
Pak bych se chtěl podělit aj s pár LoL videama apod. kdyby znal někdo podobné tak neváhejte a taky to sem pošelete x)

youtube.com/watch?v=EbIx0dGY7B0 - What would Heimerdinger do?

youtube.com/watch?v=MojBG_68M9U&feature=relmfu - A word from Zyra

youtube.com/watch?v=WvlrDXxW504 - Pulsefire Ezreal
Návrat nahoru Goto down
Dazbek
0% Ozáření
0% Ozáření
Dazbek


Počet příspěvků : 4

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 5:20 am

Já jsem hrdý hráč LoLka a taky hraju na East, rád si taky zahraju s váma Smile A jméno tam mám EmoScz
Návrat nahoru Goto down
Gravis
60% Ozáření
60% Ozáření
Gravis


Počet příspěvků : 40

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 3:15 pm

Terenties - EUW - 605 Win, Strieborný rating S2, Bronzový S1
Návrat nahoru Goto down
Egy
40% Ozáření
40% Ozáření
Egy


Počet příspěvků : 25

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 3:47 pm

Tak já taky hraju no Razz Dalas225-East můžeme zapařit Wink
Návrat nahoru Goto down
AhuraMazda
40% Ozáření
40% Ozáření
AhuraMazda


Počet příspěvků : 24

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 4:52 pm

Poslední dobou většina mých přátel paří tyhle nesmyslné klikací orgie, na nic jiného nemá čas. Mne osobně to přijde hrozně pitomé, to si radši zahraju Diablo nebo půjdu uklízet. Ale proti gustu... Já kdykoliv někde někoho vidím se o tom bavit, tak pomalu chytám enrage.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 5:04 pm

Klikačka... to můžeš říct o každé hře x) Spoustu lidí (konkrétně přes 30miliónů lidí) tuhle hru hraje. Kupříkladu je to moje nejoblíbenější hra (s WoWkem)
Návrat nahoru Goto down
Gravis
60% Ozáření
60% Ozáření
Gravis


Počet příspěvků : 40

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 5:42 pm

Mr.Bone napsal:
Kupříkladu je to ... nejoblíbenější hra

Celosvetovo. Najhranejšia hra sveta ... samozrejme, čo je úspešné to má hating (ako inak)
Návrat nahoru Goto down
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 6:03 pm

True, ale aby se nezapomnělo i na druhou část tohoho topicu, neznáte někdo podobná videa, co jsem postl? ^^
Návrat nahoru Goto down
Hawkey
0% Ozáření
0% Ozáření
Hawkey


Počet příspěvků : 8

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 8:03 pm

Ah so, taky mám rád hraní Diabla, ale LoL teďka pařím furt.
Návrat nahoru Goto down
AhuraMazda
40% Ozáření
40% Ozáření
AhuraMazda


Počet příspěvků : 24

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 8:51 pm

citace :
Celosvetovo. Najhranejšia hra sveta ... samozrejme, čo je úspešné to má hating (ako inak)

Poněkud dogmatický argument. Takový docela chabý. Ale budiž... Ono nejoblíbenější nemusí znamenat nejlepší. To platí ve všem.

Já třeba u her raději přemýšlím, taktizuju, řeším puzzly, vymýšlím nové strategie a toho je v LoLku minimálně, nebo je to ořezáno. O příběhu ani nemluvím, fight, fight, fight. Vypadá to sice famózně, ale jako většina současných her mi to přijde hrozně primitivní a divný. Takový bez myšlenky. Ještě si pamatuju, jak jsem z nostalgie hrával takový commandos (ten datáč Beyond the Call of duty - totální peklo obtížnost...). Ach, kde je čas adventur a starých RPgáček... Suspect
Návrat nahoru Goto down
Mr.Bone
60% Ozáření
60% Ozáření
Mr.Bone


Počet příspěvků : 61

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 9:14 pm

Nejoblíbenější NEMUSÍ, ale může znamenat nejlepší, mě to třeba baví a asi nejsem sám x)

Nu, v LoLku ani ta taktika nechybí, když hraješ s tím správným týmem, ale někdy je pravda, že to aj postrádá.
Třeba mě třeba strategie moc nebaví, ikdyž si občas něco takové zahraju.
Návrat nahoru Goto down
Gravis
60% Ozáření
60% Ozáření
Gravis


Počet příspěvků : 40

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 9:27 pm

V tom taktizovaní musím s kolegom, ktorý kritizuje moje "argumenty" súhlasiť
Lolku to chýba. Nemať napríklad intergráč grafiku tak rozrábam milion buildov pre postavu na skyrime napr. a nehrám niečo kde ľudia nemajú ani len poňatia o tom čo vlastne mozog, taktika, logika a ich aplikovanie pri hraní hier znamená.
Návrat nahoru Goto down
#Sixtysome
0% Ozáření
0% Ozáření



Počet příspěvků : 2

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeSun Sep 29, 2013 5:31 pm

Jenom bych chtěl podotknout, že právě v League of Legends jsou taktiky a teorie na takové úrovni, že by se o tom daly dělat (a taky dělají) celé přednášky. Bohužel ona "klikačka" končí až u poměrně vysoké úrovně, kam se dostane minimum hráčů.
Návrat nahoru Goto down
Gamesh
60% Ozáření
60% Ozáření
Gamesh


Počet příspěvků : 41

League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeSun Sep 29, 2013 6:49 pm

Tož taky hraju LoLko... Nijak k tomu sice citově netíhnu, ale v tuto chvíli se ocitám v Gold 1, a her mám taky pár nahraných, takže někdy klidně zahraju s Váma. Nick: Gortyx
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





League of Legends Empty
PříspěvekPředmět: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
League of Legends
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Out Of Atom :: Pokec mimo radiaci-
Přejdi na: